پلن اقتصادی

پلن‌های قیمتی در متریکس بر اساس شمارش تعداد اتریبیوشن در بازه زمانی ۳۰ روزه برای هر مشتری محاسبه می‌گردد. پلن‌ها در ۵ نوع، متناسب با نیاز مشتری و بودجه وی طراحی شده اند که در هر پلن، قیمت به ازای هر اتریبیوشن و قابلیت آنالیتیکس متفاوت است. لازم به ذکر است که در کلیه پلن‌ها نصب‌های ارگانیک و قابلیت شناسایی تقلب بدون پرداخت هزینه فعال خواهد بود.

انتخاب پلن اقتصادی برای اولین بار

بعد از ارسال درخواست دمو و ایجاد حساب کاربری در پنل متریکس شما می‌توانید به مدت یک ماه از خدمات متریکس به صورت رایگان استفاده کنید. قبل از انتهای دوره یک ماهه ایمیل اطلاع رسانی به منظور فعال‌ سازی پلن قیمتی برای شما ارسال خواهد شد که شما می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و در قسمت Pricing Plan یا پلن اقتصادی، با کلیک بر دکمه‌ی Set your pricing plan یا پلن خود را انتخاب کنید یک پلن اقتصادی متناسب با تعداد نصب غیر ارگانیک و قابلیت‌های آنالیتیکس مورد نیاز خود ایجاد کنید.

set pricing plan

تغییر پلن اقتصادی

شما در طول دوره می‌توانید نسبت به ارتقای پلن و یا فعال سازی دیگر قابلیت‌های آنالیتیکس از طریق کلیک بر دکمه Change Plan یا تغییر پلن یا اقدام نمایید . با کلیک بر روی این دکمه به صفحه پلن‌های قیمتی هدایت می‍شوید و درآن صفحه امکان ارتقای پلن فعلی به پلن بالاتر و یا تغییر قبلیت‌های آنالیتیکس در همان پلن را خواهید داشت. change current pricing plan

پلن برای ماه آینده

چنانچه شما قصد فعال سازی پلن قیمتی برای ماه آینده را داشته باشید با کلیک برFuture Plan یا به‌روز رسانی پلن آینده می‌توانید برای ماه آینده خود پلن داشته باشید. future pricing plan

سوالات متداول

 1. آیا در دوره یک‌ماهه دمو، امکان استفاده ازتمامی قابلیت‌ها وجود دارد؟
  در این بازه امکان استفاده از اکثر قابلیت‌های متریکس مثل شمارش حذف اپلیکیشن، کالبک لحظه‌ایی ، ایونت‌ها و .... بدون محدودیت تعداد اتریبیوشن وجود دارد.
 2. در صورتی که تعداد نصب‌ها از پلن انتخاب شده بیشتر باشد نحوه محاسبه هزینه به چه صورت خواهد بود؟
  چنانچه تعداد نصب‌های غیر ارگانیک اکتساب شده در بازه زمانی ۳۰ روزه بسیار بیشتر از پلن انتخابی باشد و عدد آستانه درج شده در پلن قیمتی را رد کند، به وسیله نوتیفیکیشنی که در پنل و ایمیلی که برای شما ارسال می‌شود، به شما اطلاع رسانی خواهد شد و می‌توانید پلن فعلی را به پلن بالاتر ارتقا دهید. چنانچه تعداد نصب‌های مازاد از عدد آستانه تعیین شده برای هر پلن بیشتر نباشد به ازای هر نصب مازاد مبلغی به صورتحساب شما اضافه خواهد شد.
 3. منظور از نصب ارگانیک چیست؟
  نصب ارگانیک هرنوع نصب اپلیکیشن است که از طریق تبلیغات به دست نیامده باشد. در این حالت، کاربر تحت تاثیر هیچ کدام از روش‌های نصب اپلیکیشن و با مرور کردن و جستجوی ارگانیک یک اپ یا حتی از طریق معرفی یک دوست نسبت به نصب اپلیکیشن اقدام کرده است.
 4. شمارش اتریبیوشن که مبنای پلن‌های قیمتی در متریکس است به چه صورت است؟
  محاسبه اتریبیوشن ماهیانه بر اساس شمارش نصب‌های غیرارگانیک، نصب هایی که در ستون اتریبیوشن مجدد (Reattribution) قرار گرفته است و نصب های رد شده که در صفحه شناسایی تقلب قابل رویت است، صورت می‌گیرد.
 5. آیا در طول دوره امکان تغییر پلن به پلن پایین تر وجود دارد؟
  خیر. در طول دوره در صورتی که تعداد نصب‌های به‌دست آمده کمتر از پلن انتخابی شما باشد، امکان تغییر پلن به پلن پایین تر وجود ندارد.