آنالیتیکس و اتریبیوشن موبایلی در یک پلتفرم قدرتمند

درخواست دمو

بهترین‌ها در متریکس

اعتمادی که مشتریانمان به ما کرده‌اند را گرامی می‌داریم.

اتریبیوشن موبایلی

پیدا کنید، رصد کنید، بهینه کنید

با متریکس می‌توانید، منبع، کمپین، یا شبکه‌ای که بهترین کاربر را برای شما آورده است پیدا کنید. می‌توانید همه کاربران را در چرخه استفاده‌شان از اپ دنبال کنید، کمپین‌های مختلف را روی کانال‌های بازاریابی مختلف بررسی کنید، و هزینه‌های تبلیغاتی خود را در چهار سطحِ شبکه تبلیغات، کمپین، گروه آگهی، و خلاقه بهینه‌سازی کنید.

درخواست دمو، خودتان ببینید

تحلیل رفتار کاربران

تحلیل کنید، تنظیم کنید، گزارش بگیرید

گزارش‌هایی را که لازم دارید در زمان مورد نیاز دریافت کنید تا بهینه‌سازی را در طول عمر کاربر به صورت خودکار انجام دهید. رویدادی‌های درون اپ را متناسب با اپلیکیشن خود تعریف و رصد کنید. همه جنبه‌ها، از خلاقه تا رابط کاربری را بهینه کنید. ابزار لازم برای شناخت کاربران خود را به دست آورید و از داده‌ها برای پیشبرد اهداف تجاری استفاده کنید.

درخواست دمو، خودتان ببینید

شبکه‌های تبلیغاتی که با متریکس همکاری می‌کنند

مقابله با تقلب

بیشتر از آنچه تصور می‌کنید ترافیک تقلبی برای شما هزینه دارد. در راه مبارزه با تقلب متریکس کنار شما خواهد بود.
مقابله با تقلب برای هر کمپین تبلیغاتی حیاتی است

تقلب داده‌های شما را خراب می‌کند، وقت و پول شما را هدر می‌دهد، و تحلیل‌های شما را مخدوش می‌کند. برای نصب‌های تقلبی هزینه نکنید. ما برآنیم تا از همه کمپین‌های رصد شده توسط متریکس در برابر تقلب محافظت کنیم.

'مجموعه راهکارهای قدرتمند متریکس برای مقابله با تقلب، انواع نقلب‌های موبایلی از جمله موارد زیر را تشخیص می‌دهد:'

  • IP Fraud
  • Click Injection
  • Click Flooding
  • Abnormal Engagement
  • SDK Spoofing
درخواست دمو، خودتان ببینید

صاحبان کسب‌وکارهای موبایلی متریکس را پیشنهاد می‌کنند.

ما با مقایسه عملکرد و قابلیت‌های متریکس با نمونه‌های خارجی به این اطمینان رسیدیم که متریکس جایگزین مناسب و قابل اتکایی برای آنالیز اپلیکیشن، تبلیغات و پیشبرد اهداف موبایل مارکتینگ است.

ما با متریکس، توانستیم شاخص‌ها و آمارهای مورد نیازمان را به صورت لحظه‌ای اندازه‌گیری و تحلیل کنیم. متریکس شاخص‌هایی فراتر از تعداد کلیک و نصب را رصد می‌کند و به شناسایی پربازده‌ترین کمپین‌ها و شبکه‌ها کمک می‌کند.

متریکس به ما نشان می‌دهد که کاربران کدام کانال بازاریابی, تراکنش‌های روزانه بیشتر و هزینه جذب کمتری در تومن دارند تا در آینده شناخت درستی از LTV کاربرانمان داشته باشیم.

آماده‌اید؟

درخواست دمو

هر انتخابی که داشته باشید

از شما حمایت می‌کنیم :)

متریکس در میان پلتفرم‌های مختلف تجربه‌ای یکپارچه را فراهم می‌کند. بسته توسعه نرم‌افزاری متریکس به شما امکان می‌دهد که مستقل از پلتفرم و بدون نگرانی از تقلب منابع مختلف را تحلیل کنید و کاربران را به منابع درست جذب آن‌ها نسبت دهید.